Anna Krug

Architekt, Menadżer Projektu,
Architekt i współzałożycielka autorskiej pracowni projektowej ZUGAdesign. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej oraz The Design School w Londynie.

Doświadczenie i wiedzę zdobywała przy współpracy z biurami architektonicznymi wiodącymi projektantami wnętrz oraz pracowniami stolarskimi.

Każdy proces projektowy i realizacyjny jest dla niej nowym wyzwaniem, w którym najważniejsze jest wzajemne zaufanie oraz dbałość o detal na każdym etapie inwestycji

Anna Krug - Biuro architekta Poznań - ZUGA Design

Karolina Kazubek

Absolwentka Wydziału Architektury PP.

Uważa, że architekt jest odpowiedzialny za kształtowanie przestrzeni przyjaznej zarówno ludziom jak i środowisku. W związku z tym jej zainteresowania skierowane są w stronę nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz działań mających na celu poprawę jakości architektury. Ponadto niwelowanie jej szkodliwego wpływu na środowisko. Pasjonatka architektury skandynawskiej. Szczególnie zafascynowana dokonaniami norweskich projektantów. W swojej pracy magisterskiej podjęła próbę znalezienia i przedstawienia alternatywnych rozwiązań, w których architekt swoją, świadomą działalnością mógłby pomóc środowisku.

Projektując wnętrza stara się wsłuchać w potrzeby ludzi, tak by tworzona przestrzeń dawała im energię oraz poczucie spokoju i harmonii.

Minimalistka, miłośniczka prostych, geometrycznych form.