ZUGA design architekci logoZUGA design architekci logoZUGA design architekci logoZUGA design architekci logo
  • Home
  • Projekty
  • Inspirująco
  • Oferta
  • Zuga
  • Kontakt
  • Home
  • Projekty
  • Inspirująco
  • Oferta
  • Zuga
  • Kontakt
✕

APARTAMENT D.ALI

Projekt mieszkania zlokalizowanego w zabytkowej części Torunia powstał dla energicznej i świadomej swoich potrzeb klientki.

Mieszkanie miało odzwierciedlać jej styl i pasje.

W 3 pokojowym mieszkaniu mieści się duży pokój dzienny z jadalnią gotową do przyjmowania gości, sypialnia oraz pokój do pracy. Bardzo Ważną częścią projektu było stworzenie ergonomicznej i funkcjonalnej kuchni ponieważ powstawać w niej mają ekologicznie, naturalne chleby i inne wypieki.

Elementy w prostych formach i delikatnych kolorach zestawiliśmy z tradycyjnymi frontami i surowymi dodatkami otrzymując eklektyczny mix.

LOKALIZACJA   TORUŃ

POWIERZCHNIA   65m2

PROJEKT / REALIZACJA   2023

INWESTOR   PRYWATNY

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi. Możesz określić zasady przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Copyright © 2018 Zuga Design - Realizacja eAspi